Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: Elżbieta K.

Łącznie artykułów: 1.

Była wiceprezydent Krakowa i urzędnicy przed sądem w sprawie m.in. nadużycia uprawnień

Była wiceprezydent Krakowa i urzędnicy przed sądem w sprawie m.in. nadużycia uprawnień

Proces byłej wiceprezydent Krakowa Elżbiety K. rozpoczął się 2 kwietnia 2026 r. przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia. Oskarżenie dotyczy nadużycia uprawnień, korupcji oraz tzw. nielegalnego lobbingu na rzecz spółki Biuro Rozwoju Krakowa (BRK) w latach 2018–2021. Obok Elżbiety K. na ławie oskarżonych zasiedli byli dyrektorzy krakowskiego magistratu oraz przedsiębiorca Sebastian Ch.

css.php
Copyright © 2026