Odbiorcy ciepła z elektrowni Opole mogą zapłacić sto procent więcej
Odbiorcy energii cieplnej z elektrowni Opole w Opolu i gminie Dobrzeń Wielki otrzymali zaproszenia do podpisywania umów z nowym pośrednikiem - ECO SA. Według komunikatu nowego operatora, od nowego roku korzystający z ciepła systemowego z elektrowni mogą płacić o sto procent wyższe rachunki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14466599652606232212)
