Forum Recyklingu 2024: Odzysk energetyczny odpadów nierecyklingowalnych
Energetyczne zagospodarowanie odpadów nierecyklingowalnych to kluczowy temat dla przyszłości gospodarki odpadami. Podczas Forum Recyklingu w dniach 14-15 października odbędzie się panel „Odzysk energetyczny odpadów nierecyklingowalnych”, moderowany przez dr. inż. Aleksandra Sobolewskiego, dyrektora Instytutu Technologii Paliw i Energii. Czołowi przedstawiciele branży podzielą się swoimi doświadczeniami i wizjami na ten istotny temat.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12405662782606241955)
