Modernizacja źródeł ciepła w kierunku energetycznego wykorzystania odpadów [RELACJA]
Konferencja Modernizacja źródeł ciepła (ciepłowni i elektrociepłowni) w kierunku energetycznego wykorzystania odpadów zorganizowana została przez Abrys we współpracy z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich ciepłowni planujących w najbliższych latach modernizację swoich instalacji. O czym mówili eksperci? Zapraszamy do śledzenia relacji, która jest na bieżąco aktualizowana.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16271909812606242048)
![Modernizacja źródeł ciepła w kierunku energetycznego wykorzystania odpadów [RELACJA]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2022/02/x411-300x159.jpg.pagespeed.ic.oEzSFVG6FX.jpg)