Biopaliwo z osadów ściekowych. Mają je opracować polscy i chińscy naukowcy
Spotkanie inaugurujące polsko-chiński projekt badawczy, mający na celu opracowanie technologii wytwarzania biopaliwa z osadów ściekowych odbyło się w czwartek online – poinformował, uczestniczący w badaniu, Główny Instytut Górnictwa w Katowicach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14230529922606241253)
