Pierwszy „elektryczny maluch” zjechał z taśmy w Tychach
Fabryka koncernu Stellantis w Tychach rozpoczęła regularną produkcję elektrycznego Fiata 600e. Tyska fabryka kontynuuje tradycję uruchomionego w 1975 r. zakładów, które za sprawą produkcji „malucha” przyczyniły się do zmotoryzowania Polski.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5181754922606241235)
