Urzędnik miał tworzyć fałszywe etaty i wyłudzić 700 tys. zł
Prokuratura wystąpi we wtorek, 6 lipca z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie Mariusza G., byłego kierownika działu finansowania oświaty w dzielnicy Praga-Północ, który miał stworzyć kilkanaście fikcyjnych etatów i wyłudzić z budżetu ponad 700 tys. zł. Dzień wcześniej mężczyzna przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia, w których opisał, co robił z pieniędzmi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19228907832606240116)
