Czy uda nam się zazielenić ciepło? Trwa XXIX Forum Ciepłowników
– W całej Unii potrzebujemy bardziej pragmatycznego podejścia do transformacji systemów ciepłowniczych – nawoływał sekretarz stanu w Ministerstwie Energii Wojciech Wrochna podczas XXIX Forum Ciepłowników w Międzyzdrojach. Przestrzegał przed dążeniem do bezemisyjności „za wszelką cenę”. Na razie KE chce ograniczyć emisję o 90% do 2040 r.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17572516842606231905)



