O gospodarowaniu wodami opadowymi podczas 59. Konferencji wodociągowców w Dźwirzynie
Retencja i racjonalne gospodarowanie wodami opadowymi w kontekście zapobiegania klęskom żywiołowym, a także wykorzystanie wody do zadań związanych ze zrównoważonym rozwojem miejskiej infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej, to główna tematyka dwudniowej (2-3 października br.), 59. Konferencji Przedsiębiorstw Wodociągowych organizowanej przez Stowarzyszenie Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe oraz Pomorskie Forum Wodociągowe, w Dźwirzynie koło Kołobrzegu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6107356002606242018)
