Fotowoltaika dla warszawskich szkół
Zakończyły się odbiory oraz przyłączenia wszystkich instalacji fotowoltaicznych zamontowanych w ramach konkursu SłuchaMY Was. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez E.ON Polska przy współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy. Pięć warszawskich szkół podstawowych może już korzystać z energii słonecznej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10966457302606231929)
