Rzeszów zapowiada nową strategię rozwoju
Samorząd Rzeszowa przygotowuje się do sporządzenia strategii rozwoju miasta na najbliższe 25 lat. Jak podkreślił w środę prezydent stolicy Podkarpacia Konrad Fijołek, dokument zostanie przygotowany w dialogu ze wszystkimi, którzy tworzyli rozwój miasta w ostatnich latach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1590357862606241307)
