Baligród. Odsłonięto pomnik upamiętniający Żydów
Kamienny pomnik upamiętniający Żydów, którzy mieszkali w Baligrodzie do 1942 r. został we wtorek uroczyście odsłonięty przez Naczelnego Rabina Polski Michaela Schudricha oraz metropolitę przemyskiego abp Adama Szala.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18894498272606241820)
