W Poznaniu powstanie "Dziki SOR" – pierwsza pomoc dla dzikich zwierząt
Rozstrzygnęło konkurs na organizację pomocy dla rannych i chorych ptaków oraz drobnych ssaków – poinformował w poniedziałek Urząd Miasta Poznania. Pomocą dla tych zwierząt zajmie się Fundacja Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt. W stolicy Wielkopolski powstanie "Dziki SOR". Współpraca miasta z ośrodkiem pozwoli na rozszerzenie zakresu gatunkowego udzielanej pomocy dzikim zwierzętom.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21404407312606250304)
