Wieloletnie umowy na przewozy autobusowe zastąpią jednoroczne
- Ministerstwo Infrastruktury planuje wprowadzić możliwość zawierania przez samorządy umów wieloletnich na przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej - poinformował wiceminister infrastruktury Rafał Weber.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4861028442606241936)
