3,5 miesiąca do startu systemu kaucyjnego. MKiŚ planuje kampanię medialną
MKiŚ planuje kampanię medialną ws. startu systemu kaucyjnego w Polsce, w tym reklamy w telewizji i mediach społecznościowych oraz współpracę z samorządami - poinformowała w czwartek wiceminister klimatu Anita Sowińska. Przypomniała, że do uruchomienia systemu pozostało 3,5 miesiąca.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10109545972606231020)
