Wrocławianie wyrzucili w 2023 r. 13 tys. ton odpadów wielkogabarytowych
Jak informuje miejska spółka Ekosystem, w ubiegłym roku wrocławianie wyrzucili ponad 13,3 tys. ton odpadów wielkogabarytowych. To o ponad 700 ton mniej niż w 2022 roku. Choć korzystanie z kontenerów nie jest dodatkowo płatne, to wciąż zdarza się, że odpady są zostawiane w nieodpowiednich miejscach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17892066652606250338)

