Samorządowcy w radach nadzorczych lubuskich spółek samorządowych
Marcin Jabłoński i Łukasz Porycki, wicemarszałkowie województwa lubuskiego, zasiadają w radach nadzorczych gorzowskich spółek samorządowych. Taką informację podała Gazeta Lubuska. To nie jedyni lubuscy samorządowcy zasiadający w organach samorządowych spółek.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6185610772606241808)
