Budowa małych reaktorów we współpracy z Kanadą?!
– Polska zmienia model systemu energetycznego i jest zainteresowana współpracą z Kanadą w zakresie budowy małych reaktorów jądrowych – powiedział podczas spotkania z Polonią kanadyjską sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzej Dera.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3175403552606250437)
