Gliwice chcą dopłacać mieszkańcom do ogrzewania
Na ostatniej sesji radni miejscy zatwierdzili Gliwicki Program Osłonowy. Dzięki niemu mieszkańcy likwidujący tzw. kopciuchy i spełniający określone kryteria dochodowe będą mogli skorzystać z dopłat do bieżących kosztów ogrzewania lokali mieszkalnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7039151832606280613)
