Woda niezdatna do picia w województwie lubelskim
W ostatnich dniach mieszkańcy dwóch gmin w województwie lubelskim muszą zmagać się z poważnym problemem dotyczącym jakości wody. W związku z wykryciem zanieczyszczenia mikrobiologicznego, woda z kranu nie nadaje się do spożycia i może być używana wyłącznie do celów sanitarnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9081448272606241423)
