Dolnośląskie. Odbudowa mostów w gminie Międzylesie po powodzi.
W gminie Międzylesie konieczna jest odbudowa dwunastu mostów, które zostały uszkodzone lub całkowicie zerwane w wyniku wrześniowej powodzi. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zadeklarowała przekazanie 7 mln zł na odbudowę infrastruktury w czterech gminach, w tym w Międzylesiu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17611344412606241823)
