Opolskie. Burmistrz Paczkowa ostrzega przed wilkami
Władze przygranicznej gminy Paczków ostrzegają swoich mieszkańców przed wilkami, które pojawiły się na polsko-czeskim pograniczu. Burmistrz gminy, Artur Rolka, wystąpił do RDOŚ z wnioskiem o wdrożenie procedury zaradczej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16716098172606250217)
