Górnośląsko-Zagłębiowsko Metropolia zaprasza do programu tworzenia ogrodów deszczowych
Górnośląsko-Zagłębiowsko Metropolia ogłosiła nabór do programu "Ogrody deszczowe GZM". Pomoże tym przedstawicielom – także najmłodszym – przedszkoli, szkół, uczelni i organizacji pozarządowych, którzy chcą w swoim otoczeniu mądrze i ekologicznie wykorzystać wody opadowe.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14061284422606242228)
