Koniec napięć w GOŚ Łódź. Jest porozumienie
Zakończył się zbiorowy spór w Grupowej Oczyszczalni Ścieków w Łodzi, przynajmniej jeśli chodzi o aspekt płacowy. 15 listopada zarząd spółki podpisał porozumienie ze związkami, dzięki czemu załoga otrzyma podwyżki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11842522542606242227)
