Minister Hennig-Kloska zapowiada walkę z ubóstwem energetycznym
Minister Klimatu i Środowiska ogłosiła, że w ciągu 2-3 tygodni w resorcie klimatu powstaną przepisy dotyczące mrożenia cen energii na drugą połowę roku. Zapowiedź ta stanowi krok w kierunku wsparcia osób dotkniętych ubóstwem energetycznym oraz tych o gorszym statusie finansowym. Czy ochroni to kieszenie Polaków?
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16489659922606242013)
