Morawiecki: Zabudowa gospodarcza do 300 m kw. bez zezwoleń, tylko na zgłoszenie
Likwidujemy obowiązek uzyskiwania pozwoleń przy budowie zabudowań gospodarczych do 300 m kw; zabudowania takie tylko na zgłoszenie - oświadczył premier Mateusz Morawiecki podczas sobotniej konwencji PiS.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8115680442606280723)
