Wielkopolskie. 2 mln zł dofinansowania dla samorządów na zbieranie deszczówki
Wielkopolskie samorządy mogą do 27 lutego wnioskować o wsparcie budowy instalacji umożliwiających wykorzystanie deszczówki - podał w poniedziałek Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Zainteresowani mogą dostać łącznie do 300 tys. zł. Tegoroczny budżet programu wynosi 2 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14142598522606241954)
