Rzeszów. Deptak na Grunwaldzkiej gotowy
W niedzielę nastąpiło oficjalne otwarcie przebudowanego deptaka na Grunwaldzkiej w Rzeszowie. Remont ostatniej, trzeciej części miejskiego deptaka trwał prawie rok. Robotnicy pracowali na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Sobieskiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18839570782606241721)
