Powstało laboratorium pracujące nad oszczędzaniem energii
We Wrocławskim Parku Technologicznym przy ul. Duńskiej 9 otwarto innowacyjne laboratorium. To pierwsza tego typu inwestycja, jaka powstała przy Centrum Badań i Rozwoju tej firmy, która umożliwi pracę nad nowymi rozwiązaniami w zakresie oszczędzania energii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=780462862606261201)
