Nowa siedziba Bytomskich Wodociągów obok Wzgórza św. Małgorzaty
Bytomskie Wodociągi planują przenieść swoją siedzibę w nowe, historyczne miejsce – na teren u stóp Wzgórza św. Małgorzaty. Jak poinformował prezes spółki Longin Siemlat podczas konferencji prasowej, zakończenie remontu budynku biurowego zaplanowano na koniec 2025 roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4640977392606250302)
