We wtorek, 31 października, hydrolodzy obchodzą "Sylwestra"
My, hydrolodzy ostatniego dnia października będziemy świętować "Sylwestra hydrologicznego". Można powiedzieć, że hydrolodzy mają dwa Sylwestry - jeden ten pod koniec października i drugi kiedy kończymy rok kalendarzowy - powiedział w rozmowie z PAP zastępca dyrektora Centrum Ochrony Hydrologicznej Kraju Grzegorz Walijewski.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14199123102606231758)

