Iluminacja "I love Lublin" do odświeżenia
Jeszcze dzisiaj rozpocznie się demontaż "I love Lublin", charakterystycznego napisu znajdującego się w centrum miasta. Ma to związek z renowacją świąteczno-noworocznej iluminacji miejskiej i gruntownym odświeżeniem każdego z jej elementów. Instalacja powróci na Plac Litewski w zimowej odsłonie. na początku grudnia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10576485692606241612)
