IV Ogólnopolski Konkurs dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd. Organizatorem jest Instytut Polityki Energetycznej, który ma na celu wyróżnienie gmin zaangażowanych w transformację energetyczną z uwzględnieniem zmian polityki energetyczno-klimatycznej ora dbałości o środowisko. Nabór zgłoszeń potrwa do 15 sierpnia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19730634512606281552)

