Dr inż. Aleksander Sobolewski: Co nie możemy zrecyklingować, musimy poddać odzyskowi energii
W ostatnich dniach zakończyło się Forum Recyklingu. Jedną z kluczowych sesji poprowadził dr inż. Aleksander Sobolewski, dyrektor Instytutu Technologii Paliw i Energii. Sesja ta dotyczyła odzysku energii z odpadów, czyli jednego z najbardziej praktycznych i efektywnych sposobów radzenia sobie z odpadami, których nie da się już poddać tradycyjnemu recyklingowi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3563486592606242026)
