Blisko 12 mln zł z KPO na inwestycje wodno-ściekowe w Podlaskiem
Blisko 12 milionów złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (Krajowy Plan Odbudowy, KPO) trafi do pięciu podlaskich gmin na inwestycje związane z gospodarką wodno-ściekową.
Łącznie artykułów: 2.
Blisko 12 milionów złotych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (Krajowy Plan Odbudowy, KPO) trafi do pięciu podlaskich gmin na inwestycje związane z gospodarką wodno-ściekową.
Niemal 53 mln zł otrzymało 13 podkarpackich samorządów na realizację inwestycji wodno-ściekowych na terenach wiejskich. Środki te zostaną przeznaczone m.in. na budowę sieci kanalizacyjnej i wodociągowej.