Podlaskie. W Łapach zbudują nowy dworzec kolejowy
Jeszcze w tym roku będzie ogłoszony przetarg na tę inwestycję, a za trzy lata ma być gotowy nowy dworzec kolejowy w Łapach (Podlaskie). W niedzielę władze miasta i spółka PKP SA podpisały porozumienie dotyczące przekazania nieruchomości pod ten dworzec.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9519773702606242135)
