50 nowych „Ławeczek Mieszkańca” we Wrocławiu
We Wrocławiu zakończyła się kolejna edycja programu „Ławeczka Mieszkańca”. W 2025 r. w przestrzeni miasta pojawiło się 50 nowych ławek, ustawionych dokładnie tam, gdzie wskazali mieszkańcy. Od 2021 r. Zarząd Zieleni Miejskiej zamontował już ponad 200 takich miejsc do krótkiego odpoczynku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10172765032606241630)





