Śląskie. Ruszają poszukiwania złóż geotermalnych w Grodźcu
Rozpoczyna się poszukiwanie złóż geotermalnych w Grodźcu. Gmina Jasienica koło Bielska-Białej zakomunikowała, że wójt Janusz Pierzyna formalnie przekazał już wykonawcy działkę, na której wykonany zostanie 2-km odwiert.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9753114012606242357)
