Co czwarty Polak z mandatem za jazdę „na gapę”
Co drugiej osobie korzystającej z komunikacji miejskiej zdarzyło się przynajmniej raz podróżować bez ważnego biletu; co czwarty Polak otrzymał mandat z tego powodu – wynika z badania Krajowego Rejestru Długów. Największe zadłużenie z tytułu jazdy na gapę odnotowano w Wielkopolsce.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9428343532606252032)
