Olsztyńscy uczniowie w akcji "Sam sobie sterem - wszędzie pieszo lub rowerem"
Ponad 388 tysięcy kilometrów "nakręcili" olsztyńscy uczniowie podczas tegorocznej rywalizacji "Sam sobie sterem - wszędzie pieszo lub rowerem". To tak jakby przejechali prawie 10 razy dookoła ziemi. W nagrodę przy najbardziej aktywnych szkołach powstaną samoobsługowe stacje do naprawy rowerów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6150684022606241236)
