Woda z wodociągu Władysławowo–Jurata znowu bezpieczna
Mieszkańcy Władysławowa i okolicznych miejscowości mogą odetchnąć z ulgą. Jak poinformował Urząd Miasta we Władysławowie, woda z wodociągu Władysławowo–Jurata nadaje się już do użytku bez żadnych ograniczeń.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14672384882606242046)
