Wrocław. Ponad pół miliona zł dla programu "Złap Deszcz", także na zielone dachy
Ruszył nabór wniosków do programu "Złap Deszcz". Mieszkańcy Wrocławia mogą uzyskać do 5 tysięcy złotych na przydomowe instalacje do "łapania" wody opadowej. Na dofinansowanie mogą liczyć również spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Nowością jest dotacja na założenie dachu zielonego bądź żwirowego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10808843582606240009)
