MRiT: Kamila Król nowym wiceministrem rozwoju i technologii
Na wniosek ministra rozwoju i technologii Waldemara Budy, premier Mateusz Morawiecki powołał w poniedziałek 16 maja Kamilę Król na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19336091782606242227)
