Woda w Otwocku ponownie zdatna do picia bez ograniczeń
Mieszkańcy Otwocka mogą odetchnąć z ulgą. Powiatowy Inspektor Sanitarny ogłosił, że woda z lokalnego wodociągu znów nadaje się do spożycia i może być wykorzystywana bez żadnych ograniczeń. To koniec trwającej od początku kwietnia sytuacji kryzysowej związanej z jakością wody w mieście.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20338399272606241421)


