System URBANCARD wkroczył do aglomeracji wrocławskiej
Na siedmiu liniach łączących Wrocław z Kątami Wrocławskimi i Czernicą, ruszył pilotaż systemu URBANCARD, dobrze znanego pasażerom w stolicy regionu. Bilet pasażerowie kupują szybciej – już nie u kierowcy za gotówkę, a m.in. kartą w kasowniku, w automacie biletowym, przez stronę urbancard.pl czy w aplikacji mobilnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20354936822606242329)
