Rezerwat przyrody we Wrocławiu coraz bliżej
Miasto Wrocław i Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska podpisały list intencyjny w sprawie utworzenia rezerwatu przyrody na Polach Irygacyjnych. To historyczny krok w stronę ochrony jednego z najcenniejszych ekosystemów Dolnego Śląska – miejsca, gdzie przyroda sama rozpoczęła proces regeneracji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7463170442606241008)
