Po katastrofie budowlanej drążenie tunelu w Łodzi zostanie wznowione
Dwa tygodnie po zawaleniu się części kamienicy przy Al. 1 Maja w Łodzi wciąż nie wiadomo dlaczego doszło do katastrofy, ani kiedy maszyna drążąca tunel średnicowy pod centrum, ponownie rozpocznie pracę.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6724892722606231826)
