Na finale WOŚP przetestujemy recyklomat
Sprzęt pojawi się na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Każda wrzucona do niego butelka i puszka będzie oznaczała wpłatę na konto fundacji. Recyklomat współtworzyli eksperci z Poznańskiego Instytutu Technologicznego Łukasiewicz.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13620771432606241840)

