Karta Efektywnej Transformacji kluczem do przyszłości branży energetycznej
Karta Efektywnej Transformacji Sieci Dystrybucyjnych Polskiej Energetyki (KET), wprowadzona w listopadzie 2022 roku, zmieniła sposób, w jaki najwięksi operatorzy sieci dystrybucyjnych planują swoje inwestycje. W drugą rocznicę podpisania rozporządzenia można dostrzec jego znaczący wpływ na rozwój branży i zmianę podejścia do transformacji energetycznej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11912985932606241251)
