Trzy lata Katowickiej Karty Mieszkańca
Ponad 115 tysięcy mieszkańców Katowic korzysta ze zniżek u przeszło 130 partnerów Katowickiej Karty Mieszkańca. KKM funkcjonuje już od trzech lat. Katowiczanie najchętniej wybierają wersję karty dostępną przez aplikację, a najczęściej korzystają ze zniżek na miejskich basenach. W portfelach katowiczan dzięki zniżkom w ramach karty mieszkańca pozostało już ponad 9 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11716343822606241603)
